Сумки з принтом

Шукаєте яскраввий і вражаючий подарунок, але прагнете вкластися у визначені рамки по ціні? Віртуальний магазин «МоднаМайка» готовий запропонувати кілька оригінальних варіантів. Наприклад, захоплені відгуки може отримати невеличкий сувенір з оригінальним принтом, пов'язаним з якимось пам'ятним моментом. Такі дрібнички ви знайдете в різних варіантах у нашому магазині. Сьогодні багатьом хочеться купити сумку в Києві або інших містах, але не звичайну, а таку, що відповідає сучасним стандартам екологічної життя. З оригінальною екоторбинкою з чистої бавовни, прикрашеною чудовим малюнком, логотипом або написом тепер із задоволенням виходять не тільки юні модниці, але й дами у бальзаквському віці та представники сильної статі. 

Сумка з принтом – відмінний інструмент маркетингової кампанії

Зауважимо, що фахівці-маркетологи широко використовують нанесення на вироби логотипів торгових марок, визначених зображень з малюнками, зі слоганом своїх компаній. Цей потужний засіб реклами вважається ефективним інструментом популяризації будь-якого бренду. До того ж, замовити сумку з принтом для піар-акції, презентації чи семінару дуже вигідно. Матеріальні вкладення будуть невеликими, а ефект за рахунок наочності незмірно перевищує витрати. Однією із складових такого успіху стає якість нашої продукції. Відзначимо ще ряд переконливих аргументів на їх користь:

  • за допомогою сучасного обладнання компанія «МоднаМайка» створює дуже стійкі зображення на виробах з різних матеріалів; 
  • метод термопереносу на импортнуюфлекспленку дозволяє забезпечити чіткі і детально промальовані картинки;
  • малюнок не втрачає яскравості фарб і довго залишається виразним і неушкодженим;
  • вироби з принтамиобладают хорошою міцністю і виглядають досить органічно, а головне – комфортні у використанні;
  • ва виконання замовлення потрібно трохи часу, зате ви отримуєте унікальну вещьс особливим зображенням.

Насправді, зовсім не важливо, для чого вам потрібна сумка з написами. Важливо, що можна замовити для неї оригінальний дизайн і отримати справжній эксклюзив задешево. Це ще один досить вагомий аргумент на користь придбання.

Зручна он-лайн купівля сумки з малюнками

Щоб клієнт міг швидко підшукати у віртуальному каталозі щось до душі і купити сумки з рисунками на будь-який смак, на сайті зібрана величезна колекція зображень з різної тематики. Вибирайте цікаві ідеї, надсилайте нам свої власні пропозиції щодо друку і отримуйте справжнє творче задоволення. Адже з сервісом «МоднаМайка», використовуючи політ своєї фантазії, можна дозволити собі все. В інтернет-магазині найкраща ціна на сумки в Україні. Мінімум зусиль і функціональний предмет побуту буде у ваших руках. А такий незрівнянний подарунок не може не викликати емоцій.

.

   
1   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 194

Сподобався наш магазин? Розкажи друзям

Теми принтов:

Відгуки про нас

Леша (Одесса)

14.01.2013 11:16

Делал заказ на толстовку кепку и футболку всё в разное время приходило на следующий день качество супер спасибо вам за работу буду заказывать ещё)))

Виктория (Одесса)

22.10.2012 11:13

молодцы, работаете отлично

Мак (Днепропетровск)

22.10.2012 11:15

Заказываю довольно таки часто))все нравится,качественно,оперативно,дешего!рекомендую всем друзьям:)
и еще забыл....!!)купил футболку больше месяца назад,стирал её почти каждый день и она все равно как новая,принт очень и очень хорошего качества держится очень сильно!
я когда-то покупал футболки и принт после пару стирок уже был заметно испоганен!
и это тоже не может не радовать=)))!!
был удивлен на сколько все оперативно было сделано! в других магазинах ждал 3-4 дня,тут
вечером заказал,на следущий день сделали и отправили и еще через день мне уже все пришло=) 28.08.12 вечером заказал,30.08.12 уже забрал из почты!
очень это порадовало,огромнейшее спасибо за такую работу)
ждите еще множество покупок)

© 2010-2017 Модна Майка. Всі права захищено.