Чоловіча футболка Хрещений батько

Фільм усіх часів і народів може бути надрукований на твоїй футболці

Мабуть, немає тих, хто б хоча б раз у житті не чув назви цієї гангстерської драми. Вийшла на екрани 1972 року. В основі фільму лежить роман з цією самою назвою, що був написаний Маріо П’юзо. Сицилійська мафіозна сім’я Корлеоне перебуває у Нью-Йорку, тут і розгортаються основні події цього сімейства. Напевне, ті, хто дивився цей фільм, неодмінно захочуть мати собі футболку «Хрещений батько». Тому що це одразу дасть зрозуміти іншим людям, хто перед ними стоїть.

Герої цього визначного фільму прикрашатимуть твої речі

Цікаво, що кожен покупець може замовити принт на футболку свій власний. І необов’язково це має бути звичайний портрет чи логотип. Дуже багато принтів на футболках нашого інтернет-магазина Модна Майка представлені в гумористичному характері. Це можуть бути різні категорії товарів і принтів. Наприклад, асортимент представлений не тільки футболками та майками, але й поло, штанями, регланами, наліпками та різними аксесуарами, що зроблять твоє життя більш яскравим та цікавим.

Модна Майка – інтернет-магазин для стильних та оригінальних людей

Чоловічі футболки можна купити другові на подарунок або купити батькові на день народження. Цінуй моменти, піклуйся про близьких, даруй їм свою усмішку, а вони будуть дарити тобі свою любов. Рідні люди – це найважливіше, що може бути у нашому житті. Принт на футболку на замовлення – це чудова нагода показати свою любов рідним.

   

Сподобався наш магазин? Розкажи друзям

Теми принтов:

Відгуки про нас

Дмитрий (Луганск)

02.12.2011 11:34

не одноразово заказывал наклейки у Вас, не смотря на то что живу совсем в другом городе, но быстрота, и качество выполнения очень радует. + то что всегда можете выполнить индивидуальный заказ не может не радовать))))) Спасибо огромное, надеюсь на дальнейшее сотрудничество!!!!!!!!

Андрей (Горловка)

29.12.2011 13:36

все отлично, высокое качество)

Юра (Рига)

24.02.2012 11:57

Отлично работают. Ужасно доволен))) 5+

© 2010-2018 Модна Майка. Всі права захищено.