Чоловіча футболка Хрещений батько

Фільм усіх часів і народів може бути надрукований на твоїй футболці

Мабуть, немає тих, хто б хоча б раз у житті не чув назви цієї гангстерської драми. Вийшла на екрани 1972 року. В основі фільму лежить роман з цією самою назвою, що був написаний Маріо П’юзо. Сицилійська мафіозна сім’я Корлеоне перебуває у Нью-Йорку, тут і розгортаються основні події цього сімейства. Напевне, ті, хто дивився цей фільм, неодмінно захочуть мати собі футболку «Хрещений батько». Тому що це одразу дасть зрозуміти іншим людям, хто перед ними стоїть.

Герої цього визначного фільму прикрашатимуть твої речі

Цікаво, що кожен покупець може замовити принт на футболку свій власний. І необов’язково це має бути звичайний портрет чи логотип. Дуже багато принтів на футболках нашого інтернет-магазина Модна Майка представлені в гумористичному характері. Це можуть бути різні категорії товарів і принтів. Наприклад, асортимент представлений не тільки футболками та майками, але й поло, штанями, регланами, наліпками та різними аксесуарами, що зроблять твоє життя більш яскравим та цікавим.

Модна Майка – інтернет-магазин для стильних та оригінальних людей

Чоловічі футболки можна купити другові на подарунок або купити батькові на день народження. Цінуй моменти, піклуйся про близьких, даруй їм свою усмішку, а вони будуть дарити тобі свою любов. Рідні люди – це найважливіше, що може бути у нашому житті. Принт на футболку на замовлення – це чудова нагода показати свою любов рідним.

   

Сподобався наш магазин? Розкажи друзям

Теми принтов:

Відгуки про нас

Любовь (Запорожье)

22.10.2012 23:12

заказывыла футболочку,получила ее в течении 15 минут. качество и обслуживание на высшем уровне!!!вы молодцы!!)побольше вам клиентов!

Артур (Харьков)

10.10.2012 13:30

заказывал футболку со своим рисунком. все сделали оперативно,качеством доволен. а главное,что заказ своего рисунка никак не повлиял на цену футболки.

Виктория (Запорожье)

16.09.2011 14:18

Качество отличное!После стирки без изменений!Моя майка и футболка самая лучшая 8-)

© 2010-2017 Модна Майка. Всі права захищено.