Друк оптом

 

Якщо ви бажаєте замовити футболки оптом (Україна), звертайтеся в інтернет-магазин Модна Майка. Ми виготовляємо принти різної складності на різноманітних видах одягу.

У вас намічається захід, а ви не знаєте, як зробити його оригінальним? Ми знаємо рішення. Замовте для всіх учасників футболки з прикольними написами оптом у нашому інтернет-магазині. Такі елементи внесуть у ваше свято яскравість і неповторність.

У нас також можете придбати оптом футболки та толстовки, які будуть використовуватися в якості спецодягу, майки для спортивних командних ігор і будь-які інші текстильні вироби.

Купуйте чоловічий та жіночий одяг оптом і в роздріб – за вигідною ціною. Вироби зі всілякими принтами урізноманітнять ваше життя і викличуть позитивні відгуки у оточуючих. Крім того, в нашому магазині ви можете підібрати прикольні написи на футболки. А якщо, приміром, ви проживаєте в Одесі, купити унікальні товари буде так само просто, як і з будь-якого іншого куточка нашої країни. Просто оформіть онлайн-заявку на сайті, або зв'яжіться з нами за вказаним номером телефона, і в найкоротші терміни ваше замовлення буде доставлене вам.

Бажаєте отримати якісні й оригінальні футболки оптом в Україні? Замовляйте вироби з принтами в інтернет-магазині Модна Майка.

 

Шовкотрафаретний друк – метод нанесення зображень практично будь-якої складності на вироби із текстилю. Для шовкотрафаретного друку на футболках використовуються спеціальні лаки і фарби. Виріб рівно розташовується на робочому столі, закріплюється. Далі на нього опускається трафарет, через який на наноситься необхідна кількість фарби, потім фарба продавлюється ракелем.

Основною перевагою шовкотрафаретного друку є низька вартість одного відбитка. Чим більший тираж, тим меншою вийде ціна. Зображення, нанесене шовкотрафаретом, досить зносостійке, не боїться численного прання.

shelkuha 

 

Переваги шовкотрафаретного друку на футболках

 • Велика швидкість друку.
 • Низька вартість одного відбитка при великих тиражах.
 • Вигляд, як на дизайнерських видах тканини.
 • Висока стійкість принтів. 

Єдиним недоліком шовкотрафаретного друку – не економно при тиражах, менших від 30–50 штук, тому що під кожен тираж необхідно розробляти макет, засвічувати спеціальну плівку, виготовляти спеціальну раму. Все це впливає на собівартість одного відбитка.

Вартість шовкотрафаретного друку на футболках залежить від багатьох факторів, таких як:

1) Кількість футболок у тиражі.

2) Колір футболок.

3) Розмір відбитка.

4) Кількість використаних кольорів.

 

Вартість одного відбитка підраховується індивідуально. Для замовлення розрахунку подайте заявку на електронну скриньку info@modnamayka.com.ua або зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті. Ми зв'яжемося з Вами, і протягом 10 хвилин підрахуємо вартість друку за замовленням.

 

 

Сублімаційний друк – метод нанесення зображень будь-якої складності на білу синтетичну тканину з високим вмістом поліестеру. Зображення попередньо роздруковується на принтері сублімаційним чорнилом, викладається на синтетичну тканину і притискається термопресом. Суть цієї технології полягає в тому, що частинки барвника під впливом високої температури переходять в газоподібний стан, просочують волокна тканини. В результаті виходить зображення фотографічної якості. Футболки з сублімаційним друком мають яскравий вигляд, малюнок дуже стійкий до прання. Для сублімаційного друку використовуються спеціальні футболки білого кольору.

spina


Переваги сублімаційного друку на футболках:

 • Низька собівартість витратних матеріалів.
 • Велика швидкість друку.
 • Можливість друку яскравих зображень з будь-якою кількістю кольорів і відтінків.
 • Висока стійкість принтів до прання.
 • Можливість замовлення від 1-ї одиниці.

До недоліків варто віднести можливість друку тільки на виробах, пошитих з білої синтетичної тканини.

 

 

Термотрансферний друк – нанесення на будь-яку тканину зображення, яке переноситься з проміжного носія (підкладки з плівки). Зображення за допомогою ріжучого плоттера вирізається на шматку флекс-плівки і вручну видаляються зайві деталі. Отримний принт викладається на футболці і притискається термопрессом. Термотрансферний друк на футболках відрізняється вийнятковою зносостійкістю. Цей метод нанесення використовується для друку малих тиражів футболок з великою кількістю різноманітних зображень.

Термотрансферний друк на футболках рекомендується для виготовлення одиничних виробів, та для друку на одязі, який часто піддається пранню, прасуванню та використанню інших агресивних впливів.

instrflex2

 


Переваги термотрансферного друку на футболках:

 • Виняткова зносостійкість принта.
 • Можливість виготовлення дрібних тиражів (від 1-ї шт).
 • Великий вибір кольорів плівок.
 • Велика швидкість друку.

До недоліків варто віднести високу вартість витратних матеріалів, складність порізки на плоттері та ручне видалення зайвих деталей з порізаного шматка плівки. Такий метод рекомендується для друку тиражів до 30 шт.

Сподобався наш магазин? Розкажи друзям

© 2010-2024 Модна Майка. Всі права захищено.