Інтернет магазин Тільняшки з довгим рукавом

Сорочки з довгим рукавом

Ще сотню років тому смугаста майка вважалася ознакою приналежності до морського флоту – в ній красувалися військові і моряки. Але вже в середині 60-х років смужка міцно зайняла своє місце на подіумах і на сторінках глянцевих журналів і стала тепер вже ознакою людини, що добре орієнтується в модних тенденціях.

Сьогодні сорочки з довгим рукавом і малюнком, як і раніше, актуальні і затребувані серед модників і модниць, і для цього існує, як мінімум, кілька вагомих причин. По-перше, предмети гардероба подібного крою виключно зручні і здатні «вписатися» практично в будь-який образ. По-друге, на тлі морських смужок зображення куди більш виразні й «соковиті», ніж на однотонній тканині.

До того ж, навіть якісні та оригінальні сорочку з довгим рукавом з написами зовсім не обов'язково повинні коштувати дорого, і асортимент нашого інтернет-магазину – найкращий доказ цього факту. Зазирнувши в «МоднаМайка», кожен зможе поповнити свій гардероб стильною смугастою сорочкою без істотних фінансових витрат. 

Чим саме гарні сорочки з довгим рукавом і малюнком від «МоднаМайка»?

Кожен тільник з довгим рукавом з нашого асортименту втілює всі бажання споживача. У чому це виражається?

  •  «базою» для малюнка виступають сорочки з 100% натурального бавовняного матеріалу, дозволяє почуватися комфортно в будь-яку погоду.
  •  Зображення виготовляється з німецької флекс-плівки на сучасному високоточному обладнанні, в результаті чого виходить чітким, яскравим і тримається дуже довго.
  •  незалежно від розміру, всі, представлені в нашій віртуальній галереї речі, відмінно сідають по фігурі, завдяки бездоганному крою і використанню оригінальних лекал.

Купити тільник з довгим рукавом у Києві або замовити його доставку в інше місто України в інтернет-магазині «МоднаМайка» - означає придбати предмет гардеробу, який не розчарує протягом тривалого періоду! 

Виберіть малюнок для сорочки з довгим рукавом або запропонуйте власний

У «МоднаМайка» ціна на тільник з довгими рукавами нижча від середньоринкової в Україні, а пропонований асортимент – в десятки разів різноманітніший, ніж у будь-якій іншій торговельній точці. Колекція зображень обчислюється сотнями оригінальних, незвичайних малюнків та логотипів. А якщо ні одне з них не влаштує Вас у повній мірі, завжди можна замовити тільник з довгим рукавом, прикрашений вашим принтом або фото. Просто надішліть нам вподобану картинку – і ми надрукуємо її на смугастій сорочці, створивши таким чином ексклюзивну і неповторну річ!

.

   
1   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 155

Сподобався наш магазин? Розкажи друзям

Теми принтов:

Відгуки про нас

Тетяна (Рівне)

07.07.2021 11:47

Замовляла футболку та кепку з принтом.
Швидка доставка, хороша якість, дівчатка-менеджери допомогли з розміром.
Дякую!

kkbkinfo5site (kkbkinfo5site)

05.05.2021 04:30

Годнота спасибо

Danielskith (Danielskith)

30.04.2021 00:56

Годнота спасибо

© 2010-2022 Модна Майка. Всі права захищено.